دسته‌هامقالات

شیلنگ سمپاشی

شیلنگ سمپاشی - کشاورزی ایران
برای خرید و تعمیر انواع ابزار و ادوات کشاورزی و اطلاع از قیمت‌های به روز با تماس بگیرید:
شیلنگ سمپاشی-کشاورزی ایران
کاربرد شیلنگ سمپاشی

معرفی


سمپاشی کردن باغات و مزارع کشاورزی یکی از راه های بسیار کاربردی برای از بین بردن قارچ ها و آفات می باشد. کاربرد شلنگ سمپاشی در جهت حفظ سلامت درختان قابل مشاهده است و برای انتقال سموم و مواد شیمیایی استفاده می شود. این قطعه از جنس پی وی سی بوده و به صورت عمده به فروش می رسد. حفظ سلامت و سرسبزی گل و گیاه برای کشاورزان بسیار مهم بوده و با استفاده به موقع از این وسیله کیفیت را برای زمین کشاورزی خود به ارمغان بیاورید. به همین دلیل این شیلنگ ها با متراژهای مختلفی طراحی و تولید می شود تا با بهره گیری از آن بتوان تمامی مزارع را سمپاشی کرد.

شیلنگ سمپاشی چیست؟

قطعه ای از جنس پی وی سی است که بر روی دستگاه های سمپاشی نصب شده و با اسپری کردن سموم و مواد شیمیایی باعث از بین بردن آفات می شود. این شیلنگ ها در واقع یکی از خروجی های دستگاه های سمپاشی به شمار می رود. برای افزایش کیفیت این شیلنگ ها این محصول را به صورت دولایه طراحی می کنند تا در مقابل حرارت و نور خورشید آسیبی نبیند.

لوگو - کشاورزی ایران

انواع شیلنگ سمپاشی

شلنگ های سمپاشی همگی یک کاربرد را دارند و برای سمپاشی و پراکنده سازی مواد داخل سمپاش به کار برده می شود. این قطعه از نظر ضخامت، رنگ، ابعاد، متراژ و … با یکدیگر متفاوت است. برای افزایش مقاومت و کیفیت سمپاش ها، از این محصول به صورت تکلا و دولا استفاده می کنند. انتخاب متراژ و ضخامت شلنگ های سمپاشی به میزان فشار کاری بستگی دارد.

شیلنگ سمپاشی-کشاورزی ایران

کاربرد شیلنگ تخلیه

با توجه به کیفیت فوق العاده عالی و مقاومت بسیار بالای شلنگ سمپاشی، از آن می توان در کارهای مختلفی بهره برد. از جمله مهم ترین کاربردهای شیلنگ سمپاشی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

استفاده در کشاورزی، باغات و گلخانه

شست و شوی مرغداری ها

مورد استفاده در معادن فلزی

جایگزین مناسبی برای شیلنگ های بادی

و صنایع مختلف

ویژگی های مهم شلنگ سمپاشی مرغوب

شلنگ های سمپاشی برای این که کیفیت بالایی داشته و به خوبی بتوان از آن استفاده کرد باید کیفیت لحاظ شود. از جمله مهم ترین ویژگی های شلنگ سمپاشی به شرح ذیل می باشد:

فشار کاری 20 الی 140 بار

مقاوم در مقابل اسیدها، تینر و نفت

قابلیت منتقل کردن حلال ها و مواد شیمیایی

مقاوم در برابر پارگی

ضخامت بسیار عالی

انعطاف پذیری بالا

طول عمر مفید

کیفیت ساخت بسیار بالا

شیلنگ سمپاشی دسته دوم

خرید شلنگ های سمپاشی دست دوم ریسک بزرگی است زیرا کوچک ترین نشت و سوراخی در این شیلنگ ها باعث می شود که فشار این شیلنگ ها کاهش یافته و سموم هدر برود. در نتیجه در هنگام خرید این شیلنگ ها حتما باید تست سلامت بر روی آن صورت گیرد. برای اطمینان از سلامت و کیفیت شیلنگ های دست دوم بهتر است این قطعه را از فروشگاه های معتبر خریداری کنید. برای این کار تنها کافیست از طریق شماره های درج شده در سایت با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

شیلنگ سمپاشی-کشاورزی ایران
شیلنگ سمپاشی-کشاورزی ایران

بهترین شیلنگ سمپاشی

انتخاب بهترین شلنگ شمپاشی به نوع کارکرد آن بستگی دارد به همین دلیل نمی توان شیلنگی را به عنوان بهترین معرفی کرد. به عنوان مثال در صورتی که متراژ باغات شما بالا است، می توانید از شیلنگ های 100 متری استفاده کنید. همچنین برای افزایش استحکام و دوام بالای شیلنگ ها و جلوگیری از نشت آن بهتر است از شیلنگ های دولا استفاده کنید.

خرید شلنگ سمپاشی

شیلنگ های سمپاشی به انواع مختلفی تقسیم بندی می شود که هر کدام کارکرد خاصی دارند. این شیلنگ ها باید پیش از خرید باید سلامت و کیفیت آن بررسی شود. در نتیجه در هنگام خرید شلنگ های سمپاشی به گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی این شلنگ ها توجه ویژه ای نمایید. در صورتی که قصد خرید انواع شیلنگ های سمپاشی را دارید، توصیه می شود با شماره های موجود در سایت تماس گرفته تا متخصصین ما شما را راهنمایی کنند.

شیلنگ سمپاشی - کشاورزی ایران
خرید انواع شیلنگ سمپاش-برای کسب اطلاعات بیشتر روی عکس کلیک کنید.

قیمت شیلنگ سمپاشی

قیمت شنکش-کشاورزی ایران

شلنگ سمپاشی دارای کیفیت های مختلفی است و امکان تعیین قیمت دقیق آن وجود ندارد. در ابتدا پیش از این که به قیمت شیلنگ ها توجه کنید، باید کیفیت آن را مورد توجه قرار دهید. به طور کلی می توان گفت که عواملی همچون متراژ شیلنگ، کیفیت آن، ضخامت و ... بر روی قیمت شیلنگ های سمپاشی تاثیر مستقیمی دارد. جهت اطلاع از قیمت دقیق و روز انواع شیلنگ های سمپاشی تنها کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس گرفته تا کارشناسان ما شما را از قیمت دقیق این محصول مطلع کنند

سوالات متداول شیلنگ سمپاشی

شلنگ سمپاشی دارای کیفیت های مختلفی است و امکان تعیین قیمت دقیق آن وجود ندارد. در ابتدا پیش از این که به قیمت شیلنگ ها توجه کنید، باید کیفیت آن را مورد توجه قرار دهید. به طور کلی می توان گفت که عواملی همچون متراژ شیلنگ، کیفیت آن، ضخامت و … بر روی قیمت شلنگ های سمپاشی تاثیر مستقیمی دارد. جهت اطلاع از قیمت دقیق و روز انواع شلنگ های سمپاشی تنها کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس گرفته تا کارشناسان ما شما را از قیمت دقیق این محصول مطلع کنند.

خرید شیلنگ های سمپاشی دست دوم ریسک بزرگی است زیرا کوچک ترین نشت و سوراخی در این شیلنگ ها باعث می شود که فشار این شیلنگ ها کاهش یافته و سموم هدر برود. در نتیجه در هنگام خرید این شیلنگ ها حتما باید تست سلامت بر روی آن صورت گیرد. برای اطمینان از سلامت و کیفیت شیلنگ های دست دوم بهتر است این قطعه را از فروشگاه های معتبر خریداری کنید.

با توجه به کیفیت فوق العاده عالی و مقاومت بسیار بالای شلنگ سمپاشی، از آن می توان در کارهای مختلفی بهره برد. از جمله مهم ترین کاربردهای شلنگ سمپاشی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

استفاده در کشاورزی، باغات و گلخانه

شست و شوی مرغداری ها

مورد استفاده در معادن فلزی و…

شیلنگ سمپاشی قطعه ای از جنس پی وی سی است که بر روی دستگاه های سمپاشی نصب شده و با اسپری کردن سموم و مواد شیمیایی باعث از بین بردن آفات می شود. این شیلنگ ها در واقع یکی از خروجی های دستگاه های سمپاشی به شمار می رود. برای افزایش کیفیت این شیلنگ ها این محصول را به صورت دولایه طراحی می کنند تا در مقابل حرارت و نور خورشید آسیبی نبیند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 2 =